Tel: + 48 519 594 429 Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polski English (UK)
Zawsze na czas
Auta dostosowane do Twoich potrzeb
Twoje zlecenie, nasza realizacja
Dla nas miejsce nie ma znaczenia

Firma DETRANS powstała z doświadczenia i pasji. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi transportowe, logistyczne
i spedycyjne, nie zapominając o terminowości dostaw, wysokiej jakości świadczonych usług oraz rzetelności. Działamy na rynku krajowym, a także na międzynarodowym. Cechuje nas profesjonalizm, wiarygodność oraz solidność usługi, a także indywidualne i elastyczne podejście do Klienta.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy znają języki obce. Są to ludzie otwarci na potrzeby Klienta oraz zaangażowani w wykonywane przez siebie obowiązki. Nieustannie się rozwijamy, aby nasza wiedza i umiejętności w zakresie transportu, spedycji i logistyki była na jak najwyższym poziomie.

Posiadamy nowoczesną flotę. Nasze auta wyposażone są w nadajniki GPS, każdy kierowca posiada telefon komórkowy, co usprawnia system informowania Klientów o przebiegu usługi transportowej. Stale inwestujemy we własną flotę, aby zapewnić Państwu maksymalne poczucie bezpieczeństwa za powierzony nam towar.

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.